O autorech

JUDr. Lukáš Jansa je společníkem a advokátem advokátní kanceláře Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři. Publikoval celou řadu odborných textů na téma softwarové právo v časopisu IT Systems nebo na stránkách www.pravoit.cz. Je spoluautorem knihy Internetové právo. Přednáší na odborných konferencích a seminářích právní problematiku softwaru a internetu. Je členem pracovní komise pro soukromé právo Legislativní rady vlády a IT sekce České advokátní komory.

Mgr. Petr Otevřel je společníkem a advokátem advokátní kanceláře Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři a je předním odborníkem v oblasti práva informačních technologií. Je autorem několika desítek článků na téma softwarové právo v odborných časopisech a na portálu pravoit.cz a spoluautorem knihy Internetové právo. Prezentuje zejména problematiku smluv v IT na konferencích a seminářích. V advokátní kanceláři má na starosti hlavně klientelu z oblasti informačních technologií.

Mgr. Ing. Martin Števko je advokátem advokátní kanceláře Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři a zaměřuje se na oblast informačních technologií. Vystudoval kromě Právnické fakulty UP v Olomouci také Ekonomickou fakultu VŠB v Ostravě, obor Systémové inženýrství a informatika. Je členem rady České společnosti pro systémovou integraci. V advokátní kanceláři má na starosti zejména klientelu z oblasti informačních technologií.

AKTUALIZOVANÉ A DOPLNĚNÉ 3. VYDÁNÍ
vydání květen 2018, 488 stran, Computer Press
424,-Kč
Objednat